6 سایت برتر با جنگو

Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
  • آواتار کاربرآرزو محمدزادگان
  • 16 دی, 1400
  • 0 Comments
  • 8 Secs Read

6 سایت برتر با جنگو

6 سایت برتر با جنگو

جنگو فریمورک خاصی است که به توسعه دهندگان کمک می کند تا وب سایت ها یا برنامه های وب بسیار جالبی را برای مخاطبان ایجاد کنند. همچنین جنگو یک ابزار واقعا مفید برای ایجاد داشبوردهای کاربر و حتی کار با تعدادی از پایگاه داده‌ها مانند SQLite، MySQL و حتی PostgresSQL است . در حال حاضر، تعدادی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌ها در سرتاسر جهان طبق گزارش‌ها از جنگو استفاده می‌کنند. اگر وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های بزرگ به جنگو اعتماد دارند، پس این اعتماد می تواند دلیل کافی برای دیگر توسعه‌دهندگان جنگو باشد تا از آن استفاده کنند. ما در این مقاله 6 سایت برتر با جنگو را معرفی خواهیم کرد .

1. اینستاگرام

بدون شک اینستاگرام یکی از مشهورترین و همچنین در حال رشدترین شبکه های اجتماعی جهان است. اینستاگرام حجم عظیمی از داده ها و سایر تعاملات کاربر را پردازش می کند . جنگو ابزارهای را به تیم ارائه می دهد می دهد که می توانند با آن ها به سادگی بر روی UX و UI تمرکز کنند، حتی بدون اینکه نیازی به فکر کردن به کل فناوری مورد نیاز برای ساخت آنها باشد.

6 سایت برتر با جنگو
2. Spotify

Spotify یکی از سریع‌ترین اپلیکیشن‌ها است که به مردم اجازه می‌دهد میلیون‌ها آهنگ را در یک برنامه ساده گوش دهند. این حجم عظیم از داده های ذخیره شده که در یک پلتفرم بسیار ساده ارائه شده ، به راحتی توسط جنگو ایجاد شده است.

6 سایت برتر با جنگو
3. یوتیوب

تقریبا همه ما یوتیوب را می شناسیم. وب سایت یوتیوب در ابتدا با PHP ساخته شده بود، اما به دلیل افزایش تعداد مخاطبان، پیوستن یوتیوب به انجمن جنگو ضروری شد. رشد یوتیوب حتی در حال حاضرهم متوقف نشده است و این دلیل بیشتری برای استفاده آنها از جنگو است.

6 سایت برتر با جنگو
4. DropBox

بدیهی است که DropBox یکی از معروف ترین برنامه های ذخیره سازی در فضای ابری برای فیلم ها، گرافیک ها، اسناد و حتی موارد بیشتر است. کاربران می توانند به راحتی به فایل های خود در هر نقطه ای از دستگاه خود دسترسی داشته باشند.

6 سایت برتر با جنگو
5. موزیلا

موزیلا فایرفاکس، جدای از گوگل کروم و مایکروسافت اج، همچنان یکی از محبوب ترین مرورگرهایی است که میلیون ها نفر در هر ماه از آن استفاده می کنند. توسعه دهندگان به منظور همگامی با تقاضای رو به رشد تصمیم گرفته اند تا از جنگو استفاده کنند.

موزیلا در ابتدا با استفاده از PHP+CakePHP شروع به کار کرد، اما به دلیل افزایش تقاضا، تیم تصمیم به استفاده از Python+Django گرفت. اکنون، وب‌سایت های پشتیبانی‌شده از موزیلا و همچنین سایر افزونه‌های این مرورگر، همگی توسط جنگو ساخته می‌شوند.

6 سایت برتر با جنگو
6. Pinterest

Pinterest به عنوان یکی دیگر از محبوب ترین وب سایت های جنگو شناخته می شود. به لطف این فریمورک، کاربران Pinterest می توانند به راحتی با تعدادی از کاربران دیگر در برنامه مشترک شوند و تابلوهای خود را با آن ها به اشتراک بگذارند.

6 سایت برتر با جنگو
سایت های دیگر

این 6 سایت برتر با جنگو که معرفی کردیم تنها وب سایت هایی نیستند که تصمیم به استفاده از جنگو گرفته اند. در حالی که ممکن است این وب‌سایت‌ها به‌عنوان محبوب‌ترین وب‌سایت‌هایی که از جنگو استفاده می‌کنند شناخته شوند، هنوز تعداد بسیاری وب‌سایت مهم دیگر وجود دارند که همگی از جنگو استفاده می‌کنند. چند نمونه دیگر از این وبسیات ها را در زیر آورده ایم.

 

  • NASA
  • National Geographic
  • Quora
  • BitBucket
  • The Washington Post, The Guardian, The New York Times
سخن پایانی

در این مقاله 6 سایت برتر با جنگو را معرفی کردیم .این فریمورک روز به روز محبوب تر می شود. محبوب ترین قابلیت این فریمورک این است که می تواند حتی پیچیده ترین کارها را ساده کند و به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا روی موارد مهم تر تمرکز کنند. جنگو بهترین استفاده را برای پشتیبانی از هر پلتفرم در حال رشد دارد. هر چه که زمان میگذرد وب سایت های بیشتری از فریمورک فعلی خود به سمت استفاده از فریمورک جنگو روی می آورند .

میتوانید برای اطلاعات بیشتر راجع به جنگو مقاله ی جنگو چیست را بخوانید .

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلیل بازگشت وجه

X