Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
Breadcrumb Abstract Shape
  • آواتار کاربرآرزو محمدزادگان
  • 02 آبان, 1400
  • 0 Comments
  • 11 Secs Read

آموزش جنگو رایگان از صفر به زبان ساده 2021

به قسمت اول دوره آموزش جنگو رایگان از صفر به زبان ساده  خوش آمدید!

خوش آمدید

 خیلی خوشحال هستیم که شما را اینحا می‌بینیم. در این آموزش، شما همسفر ما خواهی بود و شما رو  را به  اتفاقات پشت صحنه تکنولوژی‌های وب خواهیم برد . با دوره آموزش رایگان جنگو به تمام قسمت هایی  که کنار هم قرار می‌گیرند تا وب، بتواند کار کند،سفر خواهیم کرد.

این سفر ما  دردوره آموزش جنگو رایگان از صفر به زبان ساده مثل همه کارهای  هیجان انگیز و ناشناخته دنیا ،  یک  ماجراجویی خواهد بود. اما نگران نباشید،اگر اینجا هستید یعنی به اندازه کافی و لازم  شجاعت  داشتید ،کمربندهای خودتان را سفت بچسبید قطعا  همه چیز خوب پیش خواهد رفت.و به سلامت . موفق به مقصد خواهیم رسید .

معرفی دوره آموزش جنگو رایگان از صفر به زبان ساده

آیا تا به حال احساس کرده اید بازار کسب و کارهای انلاین هر روز داغ تر میشود و هر روز  درامدهای بیشتر و بیشتر پیرامون تکنولوژی می‌گذرد؟  شما هنوز با دنیای تکنولوزی و برنامه نویسی ارتباط برقرار نکردید؟ آیا تا بحال  شده به راه اندازی و  ساخت یک وبسایت فکر کنید ولی انگیزه کافی را برای شروع اش نداشته باشید؟ آیا تا کنون به این فکر میکردی  که دنیای برنامه نویسی و نرم افزاربیش از حد پیچیده است؟

ما خبرهای شگفت انگیزی برای شما داریم.دردوره آموزش جنگو رایگان از صفر به زبان ساده متوجه میشید یاد گرفتن برنامه نویسی نه تنها  سخت نیست و می‌خواهیم نشان دهیم که حتی میتواند جالب هم باشد.

دوره آموزش جنگو رایگان از صفر به زبان ساده شما را به طور جادویی تبدیل به برنامه نویس وب  نخواهد کرد. اگر بخواهید برنامه نویس خوبی شوید، باید ماه‌ها و یا حتی سال‌ها برایش وقت بگذارید. ولی دردوره آموزش جنگو رایگان از صفر به زبان ساده ما  نشان خواهیم داد  که برنامه نویسی وب و  یا ساختن وبسایت آنقدرها که به نظر می‌رسد اصلا  پیچیده نیست. دردوره آموزش رایگان جنگو  همه تلاش ما  این است که قدم به قدم و جز به جز جلو برویم، تا  گیج نشوید.

امیدوارهستیم  بتوانیم کاری کنیم که شما هم به اندازه ماعاشق دنیای وب و  تکنولوژی بشوید!

در این آموزش چه چیزی یاد خواهید گرفت؟

وقتی این برنامه آموزشی را تمام کنید، قادر خواهید بود وبلاگ خودتان را بسازید و یک وبلاگ مختص خودتان  خواهید داشت. به شما نشان خواهیم داد چه طور آن را روی اینترنت قرار دهید  تا بقیههم  کارتان را ببینند!

 

اگر در دوره حرفه ای پایتونی شو شرکت کنی بسیار فوق‌العاده خواهد بود ،چرا که پشتیبانی یکساله داریم و هر سوالی داشته باشی اونجا جواب میگیری اکر میخوای بدونی چی یاد میگیری اینجا کلیک کن  اما اگر  که امکان شرکت برایتان  فراهم نیست.  شما را تشویق می کنیم که در منزل خودتان با استفاده  از ایندوره آموزش رایگان جنگویاد بگیرید . برای خوانندگان در دوره آموزش رایگان جنگو، ما در حال تهیه ویدئوهایی هستیم که دنبال کردن آموزش به تنهایی را آسان‌‌تر می‌سازد. هنوز کامل نشده‌است، اما چیزهای بیشتر و بیشتری به زودی در کانال آپارات و پیچ اینستاگرام قرار خواهد گرفت.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلیل بازگشت وجه

X